Collectief

VHS behartigt de belangen van haar leden op verschillende vlakken. Zo is VHS bij diverse spoorbedrijven en bedrijfsonderdelen vertegenwoordigd in de medezeggenschapsraden. Ook zit VHS bij diverse spoorbedrijven aan de onderhandelingstafel op het moment dat de cao aan bod komt. En ook als het over je pensioen en het spoorwegpensioenfonds gaat, praat VHS mee.

Medezeggenschap Movares

Onno Langhorst
onno.langhorst@movares.nl

Robert Jan Lenselink
robertjan.lenselink@vhs.nl

Medezeggenschap NS

Dick van Dijk
OR Commercie & Ontwikkeling, OR Groep dick.van.dijk@vhs.nl

Ariette Vleij-Nieuwenhuis
ariette.vleij@ns.nl

Medezeggenschap DEKRA Rail

Titia Los
titia.los@vhs.nl

Medezeggenschap ProRail

Anton de Bruin
Voorzitter OC ICT anton.debruin@vhs.nl

Wico Molenaar
Lid OC CM wico.molenaar@prorail.nl

Patrick Timmermans
Lid OC V&D patrick.timmermans@prorail.nl

Hermen Willem Huiskamp
Lid OR erwinhw.huiskamp@prorail.nl

Goof Lindijer
Lid OR goof.lindijer@vhs.nl

Pensioencommissie
De pensioencommissie zorgt voor een weloverwogen en gedegen VHS standpunt als het over pensioen gaat. Meer informatie vind je op de pagina belangenbehartiging.

Rob Derksen
Bestuurslid Voorzitter verantwoordingsorgaan rob.derksen@vhs.nl

Kees Jan van Dolder
Bestuurslid Lid keesjan.vandolder@vhs.nl

Martin Morsman
Lid martin.morsman@vhs.nl