Collectief

VHS behartigt de belangen van haar leden op verschillende vlakken. Zo is VHS bij diverse spoorbedrijven en bedrijfsonderdelen vertegenwoordigd in de medezeggenschapsraden. Ook zit VHS bij diverse spoorbedrijven aan de onderhandelingstafel op het moment dat de cao aan bod komt. En ook als het over je pensioen en het spoorwegpensioenfonds gaat, praat VHS mee.

Medezeggenschap Movares

Frank Behr
frank.behr@vhs.nl

Medezeggenschap NS

Dick van Dijk
OR Commercie & Ontwikkeling, OR Groep dick.van.dijk@vhs.nl

Irma Brugmans
OC Staven NS Operatie irma.brugmans@nshispeed.nl

Medezeggenschap DEKRA Rail

Titia Los
titia.los@vhs.nl

Medezeggenschap ProRail

Bas Oosthoek
Voorzitter OC Staven bas.oosthoek@vhs.nl

Henk Sack
Voorzitter OC V&D henk.sack@vhs.nl

Anton de Bruin
Voorzitter OC ICT anton.debruin@vhs.nl

Wico Molenaar
Lid OC Staven wico.molenaar@prorail.nl

Patrick Timmermans
Lid OC V&D patrick.timmermans@prorail.nl

Hermen Willem Huiskamp
Lid OR erwinhw.huiskamp@prorail.nl

Goof Lindijer
Lid OR goof.lindijer@vhs.nl

Pensioencommissie
De pensioencommissie zorgt voor een weloverwogen en gedegen VHS standpunt als het over pensioen gaat. Meer informatie vind je op de pagina belangenbehartiging.

Robin Hemelrijk
Voorzitter en lid verantwoordingsorgaan SPF robin.hemelrijk@vhs.nl

Martin Morsman
Lid martin.morsman@vhs.nl

Paul Leenders
Lid en lid bestuur SPF paul.leenders@vhs.nl

Frits Beeftink
Lid en lid verantwoordingsorgaan SPF frits.beeftink@vhs.nl

Jan Herman Meijer
Penningmeester Lid janherman.meijer@vhs.nl

Rob Derksen
Bestuurslid Lid rob.derksen@vhs.nl

Kees Jan van Dolder
Bestuurslid keesjan.vandolder@vhs.nl

Hella van Veen
hella.vanveen@vhs.nl